תפריט

מספר מקשר

קרבי מסנני שמן (אלמנטים)

מסנני שמן של MANN+HUMMEL ידידותיים לסביבה במיוחד, מכיוון שאינם מכילים מתכת. יש להחליף רק את קרב המסנן הפנימי, אשר ניתן לשריפה מלאה, בעוד בית המסנן הוא רכיב קבוע שאינו זקוק להחלפה כלל. ההפרדה בין החלקים מאפשרת חסכון כלכלי וידידותית לסביבה.

מדיית סינון השמן של MANN+HUMMEL פותחה במיוחד לשימוש במנועים מודרניים. הם מתאפיינים ביכולת ספיגת אבק גבוהה במיוחד, מסננים עדינים שמותאמים לדרישות הסינון הגבוהות של המנוע, ועמידות גבוהה לכימיקלים. אורך החיים של המסננים הוא עד 50,000 ק"מ למכוניות נוסעים ועד 150,000 ק"מ למשאיות. מדיית הסינון המתקדמת של MANN+HUMMEL תוכל להתמודד אפילו עם הדרישות הגבוהות של דור המנועים הבא

מסנן שמן

פילבר מסננים לתעשיה
קרב מסנן שמן

חברת פילבר מסננים לתעשיה בע"מ, מומחית בתחום הסינון התעשייתי, החלה את דרכה המקצועית בשנת 2005. מאחורי החברה עומד איציק ליכטנברג, איש עסקים ותיק ובעל ניסיון רב שנצבר במהלך יותר מעשרים שנה של פעילות בהקמת מערכי ייצור מתקדמים בתחום התעשייה התהליכית וענף המתכת. ניסיון ייחודי זה צבר מאגר ידע נרחב ומעמיק בפתרונות הנדסיים הקשורים לתחומי הייצור והתחזוקה, ובכלל זה התמחות מיוחדת בתחום המסננים , כגון  מסנני אוויר , מאוויר מפרידי מים מסולר והידראוליקה כולל ציוד הידראוליקה .

דילוג לתוכן